Wczasy z prawem jazdy

OBÓZ i WCZASY Z PRAWEM JAZDY 15 dniowe zakończone egzaminem państwowym w Łomży  teoretycznym i praktycznym (WYSOKA ZDAWALNOŚĆ )

Obóz – wczasy z prawem jazdy, organizujemy 65 km od Warszawy koło PUŁTUSKA w miejscowościach PŁOCOCHOWO.

Zakwaterowanie jest w Agroturystyce  Biały Kruk w pokojach 2 i 3 osobowych / istnieje możliwość pokoju 1 osobowego za dopłatą. Wyżywienie 2 posiłki śniadanie/ w formie szwedzkiego stołu/,  obiadokolacja wieczorem /serwowana/. www.bialy-kruk.com.pl

Kurs prawa jazdy prowadzony jest zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. szkoleń – 30 godzin teorii po 45 minut i 30 godzin jazdy po 60 minut przy kat. B.

Uczymy się jeździć na samochodach marki Fiat Grande Punto. KURSY kończą się egzaminem państwowym teoretycznym i praktycznym w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w ŁOMŻY   ostatniego dnia pobytu. Łomża i Ostrołęka   to małe miasteczka, gdzie nie ma tramwajów, za to proste skrzyżowania i mały ruch uliczny, a egzaminowana osoba jest oceniana zgodnie z rzeczywistymi umiejętnościami. Informujemy, że podczas trwania kursu istnieje możliwość dokupienia dodatkowych godzin jazd. W przypadku kiedy kursant nie zaliczy egzaminu państwowego za pierwszym podejściem istnieje możliwość zdawania egzaminu poprawkowego nawet tego samego dnia lub na drugi dzień.