Categories

  • Brak kategorii

Search

Wczasy z prawem jazdy

OBÓZ i WCZASY Z PRAWEM JAZDY 15 dniowe zakończone egzaminem państwowym w Łomży  teoretycznym i praktycznym (WYSOKA ZDAWALNOŚĆ )

Obóz – wczasy z prawem jazdy, organizujemy od 1998 r

Zakwaterowanie jest w Agroturystyce  w pokojach 2 i 3 osobowych / istnieje możliwość pokoju 1 osobowego za dopłatą. Wyżywienie 2 posiłki śniadanie/ w formie szwedzkiego stołu/,  obiadokolacja wieczorem /serwowana/.  podczas wczasokursów w naszej Agroturystyce przebywają tylko nasi kursanci co gwarantuje ciszę i spokój w czasie nauki.

Kurs prawa jazdy prowadzony jest zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. szkoleń – 30 godzin teorii po 45 minut i 30 godzin jazdy po 60 minut przy kat. B.Uczymy się jeździć na samochodach marki Fiat Grande Punto. KURSY kończą się egzaminem państwowym teoretycznym i praktycznym w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w ŁOMŻY   ostatniego dnia pobytu. Łomża    to małe miasto, gdzie nie ma tramwajów, za to proste skrzyżowania i mały ruch uliczny, a egzaminowana osoba jest oceniana zgodnie z rzeczywistymi umiejętnościami. Informujemy, że podczas trwania kursu istnieje możliwość dokupienia dodatkowych godzin jazd.

W przypadku kiedy kursant nie zaliczy egzaminu państwowego za pierwszym podejściem istnieje możliwość zdawania egzaminu poprawkowego nawet tego samego dnia lub na drugi dzień.

Ostatni egzamin w WORD Łomża zdawany z teorii  w dniu 7.05.2019 r grupa z wczasów zaliczyła w 80 % GRATULUJEMY!!!!